Филтри -

Градежни машини CMC од Холандија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CMC од Холандија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 25 м Носивост 220 кг
Година 2017-01-01 Километража 41607 км Сила
Холандија, Wijchen
ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 168
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 8 м
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа CMC TBJ 135 ново возило со дигалка со корпа CMC TBJ 135 ново возило со дигалка со корпа CMC TBJ 135
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 13.5 м Носивост 500 кг
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC TBX 200 ново возило со дигалка со корпа CMC TBX 200 ново возило со дигалка со корпа CMC TBX 200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC TB 260 ново возило со дигалка со корпа CMC TB 260 ново возило со дигалка со корпа CMC TB 260
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 250 Autohoogwerker ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 250 Autohoogwerker ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 250 Autohoogwerker
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел PLA 250 Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 14.5 м Носивост 100 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC TB 200 ново возило со дигалка со корпа CMC TB 200 ново возило со дигалка со корпа CMC TB 200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TB 200 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 10 м
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC TB 200 ново возило со дигалка со корпа CMC TB 200 ново возило со дигалка со корпа CMC TB 200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TB 200 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 10 м Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 190 ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 190 ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 190
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 19 м
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 212 ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 212 ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 212
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 12 м
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се