Филтри -

Градежни машини CMC од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CMC: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
хидраулична зглобна платформа CMC S23
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 23 м
Година 2020-01-01 Километража 550 м/ч Сила
Белгија, Moerbeke
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 25 м Носивост 220 кг
Година 2017-01-01 Километража 41607 км Сила
Холандија, Wijchen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 28 м Носивост 230 кг
Година 2020-01-01 Километража Сила
Белгија, Moerbeke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2020-01-01 Километража Сила
Белгија, Moerbeke
ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 168
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 8 м
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC TBJ 135 ново возило со дигалка со корпа CMC TBJ 135 ново возило со дигалка со корпа CMC TBJ 135
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 13.5 м Носивост 500 кг
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC TBX 200 ново возило со дигалка со корпа CMC TBX 200 ново возило со дигалка со корпа CMC TBX 200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC TB 260 ново возило со дигалка со корпа CMC TB 260 ново возило со дигалка со корпа CMC TB 260
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 250 Autohoogwerker ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 250 Autohoogwerker ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 250 Autohoogwerker
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел PLA 250 Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 14.5 м Носивост 100 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC TB 200 ново возило со дигалка со корпа CMC TB 200 ново возило со дигалка со корпа CMC TB 200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TB 200 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 10 м
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC TB 200 ново возило со дигалка со корпа CMC TB 200 ново возило со дигалка со корпа CMC TB 200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TB 200 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 10 м Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 190 ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 190 ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 190
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 19 м
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 212 ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 212 ново возило со дигалка со корпа CMC PLA 212
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 12 м
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 0.17 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 120800 км Сила
Латвија, RIGA
нови хидраулична зглобна платформа CMC S18F
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2020-01-01 Километража Сила
Белгија, Moerbeke
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се