Филтри -

Градежни машини CITROEN

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини CITROEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET26LEXS Висина на подигање 10 м Носивост 120 кг
Година 2011 Километража 185492 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K32 Висина на подигање 12.5 м Дофат на стрела 6.8 м Носивост 120 кг
Година 2016-10 Километража 56602 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K32 Дофат на стрела 6.8 м Носивост 120 кг
Година 2016-10 Километража 56602 км Сила
Германија, Hilden
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се