Филтри -

Градежни машини CINOMATIC

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CINOMATIC: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран CINOMATIC K-800
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 16.5 м Дофат на стрела 5 м Носивост 800 кг
Година 2006 Километража Сила
Италија, Correggio
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се