Филтри -

Градежни машини CIFA од Турција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини CIFA од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.111 US$ EUR ≈ 1.024 €
Пумпа за бетон
Модел 2012
Година 2012 Километража 20000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 12/2012 Километража 117000 км Сила
Турција, ANKARA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.111 US$ EUR ≈ 1.024 €
Пумпа за бетон
Година 2012-01-02 Километража 52000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
1.111 US$ EUR ≈ 1.024 €
Пумпа за бетон
Модел 2012
Година 2012 Километража 50000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
248.450 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2012 Километража 60366 км Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон CIFA Zoomline пумпа за бетон CIFA Zoomline пумпа за бетон CIFA Zoomline
3
Контактирајте го продавачот
220.000 US$ EUR ≈ 202.800 €
Пумпа за бетон
Година 2018 Километража Сила
Турција
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се