Филтри -

Градежни машини CIFA од Израел

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Градежни машини CIFA од Израел

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Градежни машини од Израел"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2000 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел GR350 xl Висина на подигање 33.9852 м Дофат на стрела 28.4988 м Дофаќач 7.251192 м Носивост 34999.2 кг Капацитет на крајот на стрелата 8.4 т Брзина на подигање на товар 100 м/мин Брзина 49.9978 км/ч
Година 07/2015 Километража 3500 м/ч Сила
Израел, Haifa
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 8300 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 7200 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2000 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража 4500 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2017 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
299.000 US$ EUR ≈ 274.600 €
Булдожер
Година 2009 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2022 Километража 250 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2018 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2016 Километража 3900 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2023 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 3500 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2020 Километража 3020 м/ч Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2018 Километража Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2022 Километража Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
асфалт павер гасеничар LeeBoy 1000G асфалт павер гасеничар LeeBoy 1000G
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 2100 м/ч Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2023 Километража 20 м/ч Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
нови мини багер Kobelco SK85MSR-7 нови мини багер Kobelco SK85MSR-7 нови мини багер Kobelco SK85MSR-7
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи