Филтри -

Градежни машини CIFA од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини CIFA од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Пумпа за бетон
Година 2001 Километража 89197 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Пумпа за бетон
Година 1996 Километража 3519 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2005 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1995 Километража 770 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се