Филтри -

Градежни машини CIFA од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини CIFA од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2014 Километража 10 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2014-01 Километража 10 км Сила
Германија, Sulzemoos
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пумпа за бетон CIFA Mercedes Benz 3343 Cifa 38 m, NEW
1
Контактирајте го продавачот
365.000 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
нови пумпа за бетон CIFA Volvo Cifa 55L NEW
1
Контактирајте го продавачот
604.000 €
Пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
пумпа за бетон CIFA Mercedes 3243 Cifa, 45 m, Carbotech, model 2019
1
Контактирајте го продавачот
295.000 €
Пумпа за бетон
Година 2019 Километража 46000 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се