Филтри -

Градежни машини CIFA од Европа

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Градежни машини CIFA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 45000 км Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Чехија, Strančice
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 15000 м/ч Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Пумпа за бетон
Година 2011 Километража 2946 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Друга градежна машина
Година 2005 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Мешалка за бетон
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 800 км Сила
Чехија
мешалка за бетон CIFA мешалка за бетон CIFA мешалка за бетон CIFA
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Мешалка за бетон
Година 2000 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 188000 км Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2001 Километража 165500 км Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 188394 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Пумпа за бетон
Година 1994 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2014-01 Километража 10 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2014 Километража 10 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 303400 км Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 11/2007 Километража 148000 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
89.470 € PLN 390.000 PLN
Пумпа за бетон
Година 2000 Километража 150000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 1
Година 01/2009 Километража 3 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2000 Километража 2800 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2005 Километража Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се