Филтри -

Градежни машини CIFA

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

40 огласа: Градежни машини CIFA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Пумпа за бетон
Година 1996 Километража 3519 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Пумпа за бетон
Година 2014 Километража 2132 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
1.111 US$ EUR ≈ 1.032 €
Пумпа за бетон
Модел 2012
Година 2012 Километража 20000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 04/2019 Километража 6700 км Сила
Романија, Brașov
Контактирајте го продавачот
330.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 05/2019 Километража 19000 км Сила
Полска, Wólka Radzymińska
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2014 Километража 10 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2014-01 Километража 10 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Пумпа за бетон
Година 2003 Километража 1748 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Пумпа за бетон
Година 11/2017 Километража 580 м/ч Сила
Португалија, Lisboa
нови пумпа за бетон CIFA Mercedes Benz 3343 Cifa 38 m, NEW
1
Контактирајте го продавачот
365.000 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 102.200 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел ZLJ5419THB-52
Година 05/2012 Километража 30000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
69.850 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 271000 км Сила
Австрија, Hall in Tirol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 12/2012 Километража 117000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Пумпа за бетон
Година 2003 Километража 220000 км Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
1.111 US$ EUR ≈ 1.032 €
Пумпа за бетон
Година 2012-01-02 Километража 52000 км Сила
Турција
мешалка за бетон CIFA мешалка за бетон CIFA мешалка за бетон CIFA
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Мешалка за бетон
Година 2000 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2003-01-01 Километража 449 м/ч Сила
Холандија, GEERTRUIDENBERG
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 1 Модел Cifa PC506
Година 2009-01-01 Километража 3 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2000 Километража 2800 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 188000 км Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 07/2012 Километража 30000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.520 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2013 Километража 10 м/ч Сила
Гана
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се