Филтри -

Градежни машини CIBER

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CIBER: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
293.995,09 US$ EUR ≈ 259.300 €
Асфалтна база
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
асфалт павер гасеничар CIBER AF 5000 PLUS
1
Контактирајте го продавачот
109.579,99 US$ EUR ≈ 96.640 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 5320 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
асфалт павер со тркала CIBER AF 4500
1
Контактирајте го продавачот
73.409,68 US$ EUR ≈ 64.740 €
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража 2226 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
23.519,61 US$ EUR ≈ 20.740 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1989 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
асфалтна база CIBER UACF 15P асфалтна база CIBER UACF 15P
2
Контактирајте го продавачот
240.541,43 US$ EUR ≈ 212.100 €
Асфалтна база
Година 2005 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се