Филтри -

Градежни машини CHTZ од Русија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CHTZ од Русија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.180 € RUB 4.500.000 RUB
Машина за набивање столбови
Година 2016 Километража 500 м/ч Сила 180 кс
Русија, Тюмень
Контактирајте го продавачот
34.270 € RUB 2.900.000 RUB
Булдожер
Евро Euro 2
Година 2013 Километража 5 м/ч Сила 180 кс
Русија, Челябинск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.610 € RUB 2.167.000 RUB
Булдожер
Година 2004 Километража 4036 м/ч Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
10.640 € RUB 900.000 RUB
Машина за положување цевки
Носивост 12500 кг
Година 2008 Километража 1500 м/ч Сила 180 кс
Русија, Новый Уренгой
булдожер CHTZ Южно-Уральский завод тракторов Т10М.0101
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2020 Километража Сила
Русија, Челябинск
Контактирајте го продавачот
5.909 € RUB 500.000 RUB
Булдожер
Година 2010 Километража Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
5.909 € RUB 500.000 RUB
Булдожер
Година 2008 Километража Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
32.500 € RUB 2.750.000 RUB
Булдожер
Година 2015 Километража Сила 180 кс
Русија, Москва
нови машина за положување цевки CHTZ  ТР12.22.01
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила
Русија, Москва
машина за положување цевки CHTZ ТР12.01
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година 2018 Километража Сила
Русија, Москва
нови булдожер CHTZ  Б10МБ (болотоходный)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 240 кс
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
31.910 € RUB 2.700.000 RUB
Булдожер
Година 01/2016 Километража 5 м/ч Сила
Русија, Челябинск
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се