Филтри -

Градежни машини CHETRA од Русија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CHETRA од Русија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
булдожер CHETRA Т-1101
1
Контактирајте го продавачот
51.490 € RUB 4.300.000 RUB
Булдожер
Година 2008 Километража Сила
Русија, Чебоксары
булдожер CHETRA т-11 булдожер CHETRA т-11
2
Контактирајте го продавачот
47.900 € RUB 4.000.000 RUB
Булдожер
Година 05/2011 Километража 10 м/ч Сила 180 кс
Русија, Краснодар
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
40.710 € RUB 3.400.000 RUB
Булдожер
Година 2021 Километража 5000 м/ч Сила
Русија, Москва
нови булдожер CHETRA  Т40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 590 кс
Русија, Москва
нови булдожер CHETRA Т25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 400 кс
Русија, Москва
нови булдожер CHETRA T11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 205 кс
Русија, Москва
нови булдожер CHETRA   Т15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 238 кс
Русија, Москва
нови булдожер CHETRA T20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 301 кс
Русија, Москва
нови булдожер CHETRA Т35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 590 кс
Русија, Москва
нови булдожер CHETRA Т9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 178 кс
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се