Филтри -

Градежни машини CHENG GONG од Русија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CHENG GONG од Русија: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.690 € RUB 2.450.000 RUB
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 7835 м/ч Сила 220 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се