Филтри -

Градежни машини CHENG GONG

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CHENG GONG: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 01/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 19.760 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2007 Километража 10880 км Сила 220 кс
Украина, Святопетрівське
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се