Филтри -

Градежни машини CHANGLIN од Украина

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CHANGLIN од Украина: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 98.940 €
Булдожер
Евро Euro 2
Година 06/2021 Километража Сила 184 кс
Украина, Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
31.900 US$ EUR ≈ 27.450 €
Мини натоварувач
Евро Euro 2 Носивост 850 кг
Година 12/2020 Километража Сила 61 кс
Украина, с. Святопетровское
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови грејдер CHANGLIN 717
1
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 103.200 €
Грејдер
Брзина 49 км/ч
Година 2021 Километража Сила 180 кс
Украина, Києво-Святошинський район
нови багер на тркала CHANGLIN 620CH
1
Контактирајте го продавачот
78.000 US$ EUR ≈ 67.110 €
Багер на тркала
Брзина 38 км/ч
Година 2021 Километража Сила 110 кс
Украина, Києво-Святошинський район
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 85.180 €
Грејдер
Брзина 4935 км/ч
Година 2021 Километража Сила 130 кс
Украина, Києво-Святошинський район
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 116.100 €
Булдожер
Година 2021 Километража Сила 184 кс
Украина, Києво-Святошинський район
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 46.460 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража Сила 125 кс
Украина, Києво-Святошинський район
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 85.180 €
Грејдер
Евро Euro 2 Брзина 48.5 км/ч
Година 04/2021 Километража Сила 130 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
55.500 US$ EUR ≈ 47.750 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 3000 кг
Година 12/2021 Километража Сила 125 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 75.710 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг
Година 04/2021 Километража Сила 220 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
84.000 US$ EUR ≈ 72.270 €
Булдожер
Евро Euro 2
Година 04/2020 Километража Сила 130 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
79.000 US$ EUR ≈ 67.970 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг
Година 11/2020 Километража Сила 220 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
79.000 US$ EUR ≈ 67.970 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг
Година 01/2021 Километража Сила 220 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 103.200 €
Грејдер
Евро Euro 2
Година 06/2021 Километража Сила 180 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 46.460 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 3000 кг
Година 06/2021 Километража Сила 125 кс
Украина, с. Святопетровское
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се