Филтри -

Градежни машини CHANGLIN

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CHANGLIN: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 30.080 €
Багер-натоварувач
Брзина 48.6 км/ч
Година 02/2017 Километража 900 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 98.820 €
Булдожер
Евро Euro 2
Година 06/2021 Километража Сила 184 кс
Украина, Святопетрівське
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.900 US$ EUR ≈ 27.410 €
Мини натоварувач
Евро Euro 2 Носивост 850 кг
Година 12/2020 Километража Сила 61 кс
Украина, с. Святопетровское
нови грејдер CHANGLIN 717
1
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 103.100 €
Грејдер
Брзина 49 км/ч
Година 2021 Километража Сила 180 кс
Украина, Києво-Святошинський район
нови багер на тркала CHANGLIN 620CH
1
Контактирајте го продавачот
78.000 US$ EUR ≈ 67.030 €
Багер на тркала
Брзина 38 км/ч
Година 2021 Километража Сила 110 кс
Украина, Києво-Святошинський район
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 85.070 €
Грејдер
Брзина 4935 км/ч
Година 2021 Километража Сила 130 кс
Украина, Києво-Святошинський район
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 116.000 €
Булдожер
Година 2021 Километража Сила 184 кс
Украина, Києво-Святошинський район
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 46.400 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража Сила 125 кс
Украина, Києво-Святошинський район
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 1800 кг
Година 2020 Километража Сила 76 kW
Молдавија
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 85.070 €
Грејдер
Евро Euro 2 Брзина 48.5 км/ч
Година 04/2021 Километража Сила 130 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
55.500 US$ EUR ≈ 47.690 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 3000 кг
Година 12/2021 Километража Сила 125 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 75.620 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг
Година 04/2021 Километража Сила 220 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
84.000 US$ EUR ≈ 72.180 €
Булдожер
Евро Euro 2
Година 04/2020 Километража Сила 130 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
79.000 US$ EUR ≈ 67.890 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг
Година 11/2020 Километража Сила 220 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
79.000 US$ EUR ≈ 67.890 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг
Година 01/2021 Километража Сила 220 кс
Украина, с. Святопетровское
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се