Филтри -

Градежни машини CHAMPION

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CHAMPION: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Грејдер
Брзина 40 км/ч
Година 1998 Километража 8500 м/ч Сила 144 kW
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 51.390 €
Грејдер
Година 01/2017 Километража 2300 м/ч Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1997 Километража 10027 м/ч Сила
Турција
грејдер CHAMPION 740A
1
Контактирајте го продавачот
35.270 € UAH 1.086.000 UAH
Грејдер
Година 1991 Километража 12104 м/ч Сила
Украина, Житомир
грејдер CHAMPION 562B
1
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1980 Километража Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1989-01-01 Километража 2140 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1996-01-01 Километража 7000 м/ч Сила
Холандија, Hoogeloon
грејдер CHAMPION 740A
1
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Грејдер
Година 1991 Километража 12104 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1980-01-01 Километража 832 м/ч Сила 173 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 4 години
грејдер CHAMPION 720 за делови грејдер CHAMPION 720 за делови грејдер CHAMPION 720 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се