Филтри -

Градежни машини CFMoto

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Градежни машини CFMoto

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
2.222.222 € Со вклучен ДДВ
Машина за дупчење
Година 05/2005 Сила Евро
Северна Македонија, Никодин
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Böcker Модел AK 37/4000
Година 2020 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.780 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Носивост 12200 кг
Година 06/2018 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
аукција 10 €
Вибро плоча
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Surhuisterveen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
автодигалка Luna AT-35/32 автодигалка Luna AT-35/32
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 35000 кг
Година 2001 Километража 110000 км Сила
Шпанија, Madrid
автодигалка Demag AC 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2007 Километража 102106 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 5.66 м
Година 2008 Километража 474 м/ч Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hamburg
аукција 10 €
Мешалка за бетон
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Sittard
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
аукција 200 €
Мешалка за бетон
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Westerhoven
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.650 €
Натоварувач со тркала
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 7.55 м Носивост 4000 кг
Година 2013 Километража 5833 м/ч Сила
Данска, Skive
аукција 250 €
Ножична платформа
Година 2016 Километража 219 м/ч Сила
Холандија, Sittard
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
51.479 €
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
аукција 50 €
Ножична платформа
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Sittard
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за поплочување тротоари
Година 2023 Километража Сила
Полска, Harbutowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи