Филтри -

Градежни машини CEDIMA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CEDIMA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Машина за сечење асфалт
Година 01/2011 Километража 430 м/ч Сила 17.5 kW
Романија, Roznov
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Машина за сечење асфалт
Година 2000 Километража Сила
Германија, Saarlouis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.105 €
Машина за сечење асфалт
Година 2015 Километража Сила
Германија, Soltau
Контактирајте го продавачот
990 € Без ДДВ
Машина за сечење асфалт
Година Километража Сила
Германија, Peine
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се