Филтри -

Градежни машини CATTANEO од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CATTANEO од Италија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран CATTANEO CM74B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Италија, Puos d'Alpago - Belluno
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Автодигалка
Година 1989 Километража Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 1000 кг
Година 1991 Километража Сила
Италија, Roma
кула кран CATTANEO CM76A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2002 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран CATTANEO CM75S4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 36 м
Година 2004 Километража Сила
Италија, Puos d'Alpago - Belluno
кула кран CATTANEO CM 78
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2003 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран CATTANEO CM 61 A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1998 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18 м
Година 1990 Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се