Филтри -

Градежни машини CATTANEO од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини CATTANEO од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови кула кран CATTANEO CM271S1 Zimmererkran нови кула кран CATTANEO CM271S1 Zimmererkran нови кула кран CATTANEO CM271S1 Zimmererkran
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 2500 кг
Година 2022 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Forstinning
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 1800 кг
Година 2022 Километража Сила
Германија, Forstinning
кула кран CATTANEO CM82S4 кула кран CATTANEO CM82S4 кула кран CATTANEO CM82S4
3
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2017 Километража Сила
Германија, Forstinning
кула кран CATTANEO CM90S4 кула кран CATTANEO CM90S4 кула кран CATTANEO CM90S4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 41 м Дофаќач 41 м Капацитет на крајот на стрелата 1000 т
Година 2014 Километража Сила
Германија, Forstinning
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се