Филтри -

Градежни машини CATTANEO

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CATTANEO: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18.9 м Дофат на стрела 26 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 750 т
Година 2002 Километража Сила
Словенија, Sežana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18 м
Година 1990 Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 1000 кг
Година 1991 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Автодигалка
Година 1989 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Мини кран
Висина на подигање 16 м Капацитет на крајот на стрелата 6 т
Година 1990 Километража 1234 м/ч Сила
Австрија, Hall in Tirol
кула кран CATTANEO CM78 кула кран CATTANEO CM78
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 27.7 м Дофат на стрела 28 м Капацитет на крајот на стрелата 0.8 т
Година 2010 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 26.5 м Дофат на стрела 31 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2000 Километража Сила
Словачка, Bratislava, Staré Mesto
кула кран CATTANEO CM74B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Италија, Puos d'Alpago - Belluno
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 36 м Носивост 4000 кг
Година 1996 Километража Сила 15 kW
Чехија
кула кран CATTANEO CM76A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2002 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран CATTANEO CM75S4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 36 м
Година 2004 Километража Сила
Италија, Puos d'Alpago - Belluno
кула кран CATTANEO CM 78
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2003 Километража Сила
Италија, Correggio
нови кула кран CATTANEO CM271S1 Zimmererkran нови кула кран CATTANEO CM271S1 Zimmererkran нови кула кран CATTANEO CM271S1 Zimmererkran
3
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 2500 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2012 Километража Сила
Германија, Forstinning
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се