Филтри -

Градежни машини CATMANN

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CATMANN: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.687 € BYN 25.000 BYN
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Носивост 500 кг Брзина 40 км/ч
Година 08/2021 Километража Сила 24 кс
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
14.420 € BYN 41.500 BYN
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 500 кг Брзина 45 км/ч
Година 09/2021 Километража Сила 65 кс
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.687 € BYN 25.000 BYN
Мини багер
Евро Euro 4
Година 09/2021 Километража Сила 24 кс
Белорусија, Минск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се