Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR - Узбекистан

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини CATERPILLAR - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак за асфалт CATERPILLAR CB24B валјак за асфалт CATERPILLAR CB24B
2
Контактирајте го продавачот
30.870 € UZS 380.000.000 UZS
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Узбекистан
натоварувач со тркала CATERPILLAR SEM636D натоварувач со тркала CATERPILLAR SEM636D
2
Контактирајте го продавачот
34.120 € UZS 420.000.000 UZS
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер-натоварувач CATERPILLAR 428F2 багер-натоварувач CATERPILLAR 428F2
2
Контактирајте го продавачот
77.170 € UZS 950.000.000 UZS
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Узбекистан
натоварувач со тркала CATERPILLAR SEM655D натоварувач со тркала CATERPILLAR SEM655D
2
Контактирајте го продавачот
58.490 € UZS 720.000.000 UZS
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан
багер-натоварувач CATERPILLAR  426F2 багер-натоварувач CATERPILLAR  426F2
2
Контактирајте го продавачот
69.050 € UZS 850.000.000 UZS
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Узбекистан
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се