Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Унгарија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Градежни машини CATERPILLAR од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 27000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража 9729 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 10833 м/ч Сила
Унгарија, Gyor, Győr-Moson-Sopron
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
19.200 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
72.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 13210 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража 11370 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2010 Километража 6310 м/ч Сила
Унгарија, Szada
Контактирајте го продавачот
189.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2020 Километража 7836 м/ч Сила
Унгарија, Nyíregyháza
Контактирајте го продавачот
17.320 € HUF 6.700.000 HUF
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 4850 м/ч Сила
Унгарија, Besenyőtelek
багер на тркала CATERPILLAR 212B FT gumikerekes forgókotró багер на тркала CATERPILLAR 212B FT gumikerekes forgókotró
2
Контактирајте го продавачот
14.780 € HUF 5.715.000 HUF
Багер на тркала
Година 1991 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
77.160 € HUF 29.850.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
124.800 € HUF 48.260.000 HUF
Булдожер
Година 2013 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 12411 м/ч Сила
Унгарија, Törökbálint
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 19000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 10000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.660 € HUF 16.500.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 20703 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
54.290 € HUF 21.000.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 21743 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 18459 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2007 Километража 12362 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.680 € HUF 19.990.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 19500 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1998 Километража 312 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 16400 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.610 € HUF 7.200.000 HUF
Валјак за асфалт
Евро Euro 4
Година 12/2014 Километража 1268 м/ч Сила
Унгарија, Besenyőtelek
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 12/2020 Километража 65 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се