Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Словенија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини CATERPILLAR од Словенија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 15425 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1882 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2000 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 11890 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
булдожер CATERPILLAR D8L булдожер CATERPILLAR D8L булдожер CATERPILLAR D8L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1986 Километража 14556 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1983 Километража 8721 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 9100 м/ч Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2003 Километража 8240 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2007 Километража 4095 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1995 Километража 19670 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се