Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Словачка

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

22 огласа: Градежни машини CATERPILLAR од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
56.500 €
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража 7200 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 5904 м/ч Сила
Словачка, Banská Bystrica - Kráľová
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 03/2018 Километража 2700 м/ч Сила
Словачка, Prešov
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Булдожер
Година Километража 13242 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 1325 м/ч Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 16741 м/ч Сила
Словачка, X
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 7400 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2004 Километража 3700 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 1500 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година Километража 3476 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 07/2008 Километража Сила
Словачка, Čimhová
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година Километража 3465 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1997 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 3
Година 2015 Километража 6577 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
88.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 10500 м/ч Сила
Словачка, Banská Bystrica - Kráľová
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 2553 м/ч Сила
Словачка, Banská Bystrica - Kráľová
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 11/2006 Километража 8169 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража Сила
Словачка, Oľdza
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се