Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Шпанија

Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

133 огласа: Градежни машини CATERPILLAR од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Булдожер
Година 1999 Километража 12292 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 24341 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
натоварувач со тркала CATERPILLAR 972K натоварувач со тркала CATERPILLAR 972K
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 11360 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2010 Километража 7184 м/ч Сила
Шпанија
натоварувач со тркала CATERPILLAR 926M натоварувач со тркала CATERPILLAR 926M
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 1409 м/ч Сила
Шпанија
натоварувач со тркала CATERPILLAR 980M натоварувач со тркала CATERPILLAR 980M
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 4850 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 09/2018 Километража 16767 м/ч Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 25860 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2016 Километража 10200 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 21480 м/ч Сила
Шпанија, Ocana, 45300, Autovia A4 Km 64.2, Salida 62 Aptdo Correos 18
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер-натоварувач
Година 2003 Километража 17526 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 12680 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 21128 м/ч Сила
Шпанија, Ocana, 45300, Autovia A4 Km 64.2, Salida 62 Aptdo Correos 18
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 1994 Километража 14900 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Шпанија, Palau Solita i Plegamans
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2010 Километража 9000 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1980 Километража Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
багер-натоварувач CATERPILLAR 434E 4x4x4 багер-натоварувач CATERPILLAR 434E 4x4x4
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 12000 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Багер-натоварувач
Година 2000 Километража 11600 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 6360 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 4614 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 17659 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража 28724 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
булдожер CATERPILLAR D9H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Шпанија, Leon
багер гасеничар CATERPILLAR 325C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Leon
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се