Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Русија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CATERPILLAR од Русија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар CATERPILLAR 385C багер гасеничар CATERPILLAR 385C
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Русија, Лесосибирск
Контактирајте го продавачот
83.910 € RUB 7.100.000 RUB
Багер гасеничар
Година 01/2003 Километража 19000 м/ч Сила 550 кс
Русија, Челябинск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
40.380 € RUB 3.417.000 RUB
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 14934 м/ч Сила
Русија, Уфа
Контактирајте го продавачот
34.470 € RUB 2.917.000 RUB
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
39.400 € RUB 3.333.000 RUB
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
39.400 € RUB 3.333.000 RUB
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
39.400 € RUB 3.333.000 RUB
Багер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 127.600 €
Булдожер
Година 2006 Километража 11400 м/ч Сила
Русија, Кировская обл, г.Киров
Контактирајте го продавачот
157.600 € RUB 13.330.000 RUB
Булдожер
Година 2009 Километража 19000 м/ч Сила
Русија, Алдан
Контактирајте го продавачот
68.940 € RUB 5.833.000 RUB
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 156654 м/ч Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
19.700 € RUB 1.667.000 RUB
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
27.580 € RUB 2.333.000 RUB
Булдожер
Година 2007 Километража 42500 м/ч Сила
Русија, Иркутск
багер на тркала CATERPILLAR Caterpillar M318 багер на тркала CATERPILLAR Caterpillar M318
2
Контактирајте го продавачот
32.500 € RUB 2.750.000 RUB
Багер на тркала
Година 1998 Километража 8000 м/ч Сила
Русија, Ростов-На-Дону
Контактирајте го продавачот
12.410 € RUB 1.050.000 RUB
Мини багер
Година 2008 Километража 1572 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
7.446 € RUB 630.000 RUB
Мини багер
Година 2002 Километража 337 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се