Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Романија

Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

159 огласа: Градежни машини CATERPILLAR од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 5657 м/ч Сила
Романија, Negresti Oas
багер гасеничар CATERPILLAR  320 BL за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2010 Километража 4085 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2008 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Мини натоварувач гасеничар
Година 2011 Километража 2171 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2019 Километража 14 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2019 Километража 18 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3500 кг
Година 2010 Километража 6900 м/ч Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2019 Километража 180 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5500 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 12000 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1997 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
83.500 €
Грејдер
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea
натоварувач со тркала CATERPILLAR Piese de schimb за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар CATERPILLAR за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 14033 м/ч Сила
Романија, sighisoara
багер-натоварувач CATERPILLAR 428 C (for parts) за делови багер-натоварувач CATERPILLAR 428 C (for parts) за делови багер-натоварувач CATERPILLAR 428 C (for parts) за делови
3
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 11800 м/ч Сила
Романија, LUGOJ
багер гасеничар CATERPILLAR 317BL за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2006 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Романија, Sibiu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се