Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

100 огласа: Градежни машини CATERPILLAR од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 416 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 01/2017 Километража 9000 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 5373 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
260.000 US$ EUR ≈ 239.300 €
Машина за положување цевки
Носивост 91630 кг
Година 07/2007 Километража 16500 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Дейра, Дубаи, ОАЭ
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.830 €
Натоварувач со тркала
Година 1989 Километража 36871 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 82.830 €
Булдожер
Година 2011 Километража 10371 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 128.900 €
Булдожер
Година 2009 Километража 18874 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 12922 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 13982 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
багер гасеничар CATERPILLAR 320C багер гасеничар CATERPILLAR 320C
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 1897 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 119.700 €
Машина за положување цевки
Носивост 65000 кг
Година 1989 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Дейра, Дубаи, ОАЭ
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.420 €
Машина за положување цевки
Носивост 30000 кг
Година 01/1990 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Дейра, Дубаи, ОАЭ
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 119.700 €
Машина за положување цевки
Носивост 40000 кг
Година 2010 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Дейра, Дубаи, ОАЭ
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 82.830 €
Машина за положување цевки
Носивост 65000 кг
Година 1981 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Дейра, Дубаи, ОАЭ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 4583 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 10000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
169.000 US$ EUR ≈ 155.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 11000 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2005 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
натоварувач со тркала CATERPILLAR 950GC натоварувач со тркала CATERPILLAR 950GC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 6 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
натоварувач со тркала CATERPILLAR 950GC натоварувач со тркала CATERPILLAR 950GC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 6 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2015 Километража 2 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
натоварувач со тркала CATERPILLAR 950GC натоварувач со тркала CATERPILLAR 950GC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 7 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2016 Километража 6 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2015 Километража 3 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се