Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Литванија

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

52 огласа: Градежни машини CATERPILLAR од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3579 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
60.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2002 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 14000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 3000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2011 Километража 8400 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
аукција 60.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 5768 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
аукција 36.300 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 2017 Километража 4363 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3.5 м
Година 06/2007 Километража 17000 м/ч Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 05/2014 Километража Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2004 Километража 9700 м/ч Сила
Литванија, Kampiškiai Kauno r.
багер на тркала CATERPILLAR M315D багер на тркала CATERPILLAR M315D багер на тркала CATERPILLAR M315D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2011 Километража Сила
Литванија, Kampiškiai Kauno r.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8870 м/ч Сила
Литванија, Kampiškiai Kauno r.
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1987 Километража 18800 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2010 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1999 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 4418 м/ч Сила
Литванија, Kampiškiai Kauno r.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2014 Километража 16500 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2007 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Булдожер
Година 2000 Километража 13089 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2019 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се