Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Италија

Резултати од пребарување: 116 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

116 огласа: Градежни машини CATERPILLAR од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 5211 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 5506 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач гасеничар
Година 2016 Километража 2512 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4502 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7685 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 7572 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4761 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Roma
натоварувач со тркала CATERPILLAR IT14G
1
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 7850 м/ч Сила
Италија, Lozzo Atestino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1994 Километража 8600 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2002 Километража 11500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2013 Километража 6248 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 17000 м/ч Сила
Италија, Napoli
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Грејдер
Година 1989 Километража 3538 м/ч Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Багер на тркала
Година 2002 Километража Сила
Италија, TN
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Багер на тркала
Година 2002 Километража 11500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 2012 Километража 8639 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 525 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража 9041 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2019 Километража 230 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 11009 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Мини натоварувач
Година 2004 Километража 2217 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 3474 м/ч Сила
Италија, Torbole Casaglia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Товарач гасеничар
Година 2010 Километража 10084 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 24800 м/ч Сила
Италија, Caorso
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 116 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се