Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR - Грузија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини CATERPILLAR - Грузија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 12/2006 Километража 10000 м/ч Сила
Грузија, T'bilisi
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.450 €
Грејдер
Година 09/1993 Километража Сила
Грузија, Mukhatgverdi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 15000 м/ч Сила
Грузија
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2000 Километража Сила
Грузија
Контактирајте го продавачот
114.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2013 Километража Сила
Грузија
Контактирајте го продавачот
116.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2008 Километража Сила
Грузија
Контактирајте го продавачот
146.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2012 Километража Сила
Грузија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 12/2000 Километража 16200 м/ч Сила
Грузија, T'bilisi
булдожер CATERPILLAR D6H булдожер CATERPILLAR D6H булдожер CATERPILLAR D6H
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.720 €
Булдожер
Година 1990 Километража Сила
Грузија, Mukhatgverdi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се