Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Грција

Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

69 огласа: Градежни машини CATERPILLAR од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1986 Километража 8982 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2011 Километража 13000 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
1 €
Багер гасеничар
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 13590 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
1 €
Грејдер
Година 2005 Километража 13430 м/ч Сила
Грција, Drepano
натоварувач со тркала CATERPILLAR 972M XE натоварувач со тркала CATERPILLAR 972M XE
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 6 Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 8700 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1980 Километража 7193 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
1 €
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 86 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
1 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 8980 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
1 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 9293 м/ч Сила
Грција, Drepano
натоварувач со тркала CATERPILLAR 980Κ
1
Контактирајте го продавачот
1 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 19200 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
1 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 14000 м/ч Сила
Грција, Drepano
булдожер CATERPILLAR D4 булдожер CATERPILLAR D4 булдожер CATERPILLAR D4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 01/2004 Километража 8000 м/ч Сила
Грција, Καματερό
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Телескопски багер
Година 2014 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 01/2012 Километража 9870 м/ч Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1998 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1994 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1972 Километража 6350 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 01/2012 Километража 15855 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
1 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 14300 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Натоварувач со тркала
Година 01/1995 Километража 1 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 03/1986 Километража 13000 м/ч Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 01/2013 Километража 14000 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
1 €
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 6846 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
1 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 6 Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 15127 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 01/2000 Километража 21018 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се