Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Финска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини CATERPILLAR од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.024 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10500 м/ч Сила
Финска, Muurame
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Багер на тркала
Година 1993 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 3200 м/ч Сила
Финска, Helsinki
нови натоварувач со тркала CATERPILLAR 988K XE нови натоварувач со тркала CATERPILLAR 988K XE нови натоварувач со тркала CATERPILLAR 988K XE
3
Контактирајте го продавачот
850.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 04/2023 Километража Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Багер гасеничар
Година 1994 Километража 21000 м/ч Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1965 Километража Сила
Финска, Turku
багер гасеничар CATERPILLAR 320 D LRR багер гасеничар CATERPILLAR 320 D LRR багер гасеничар CATERPILLAR 320 D LRR
3
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 11500 м/ч Сила
Финска, HYVINKÄÄ
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Грејдер
Година 1969-04 Километража 12000 м/ч Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година Километража Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
18.468 € Без ДДВ
Булдожер
Година Километража 7500 м/ч Сила
Финска, Salo
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година Километража 4455 м/ч Сила
Финска, Alajärvi
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила
Финска, Saarijärvi
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 6 Носивост 5.4 кг Брзина 210 км/ч
Година 01/1996 Километража 14872 км Сила
Финска, HKI
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се