Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Бугарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини CATERPILLAR од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала CATERPILLAR 834G
1
Контактирајте го продавачот
99.960 € BGN 195.500 BGN
Багер на тркала
Година 2005 Километража Сила
Бугарија
натоварувач со тркала CATERPILLAR 994 D натоварувач со тркала CATERPILLAR 994 D
2
Контактирајте го продавачот
333.200 € BGN 651.700 BGN
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 96864 м/ч Сила
Бугарија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 01/1985 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 02/2012 Километража 1512 м/ч Сила
Бугарија, кърджали
Контактирајте го продавачот
17.390 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 06/2011 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се