Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR - Бразил

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

78 огласа: Градежни машини CATERPILLAR - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
81.777,42 US$ EUR ≈ 76.110 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 19000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер CATERPILLAR D6T XL булдожер CATERPILLAR D6T XL булдожер CATERPILLAR D6T XL
3
Контактирајте го продавачот
74.378,51 US$ EUR ≈ 69.220 €
Булдожер
Година 2008 Километража 8998 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
вибрационен валјак за земја CATERPILLAR CS 54B вибрационен валјак за земја CATERPILLAR CS 54B вибрационен валјак за земја CATERPILLAR CS 54B
3
Контактирајте го продавачот
71.652,60 US$ EUR ≈ 66.680 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2015 Километража 7500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер CATERPILLAR D8TXL
1
Контактирајте го продавачот
387.900 €
Булдожер
Година 2020 Километража 7600 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
171.148,46 US$ EUR ≈ 159.300 €
Булдожер
Година 2014 Километража 18000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер CATERPILLAR D8T булдожер CATERPILLAR D8T булдожер CATERPILLAR D8T
3
Контактирајте го продавачот
360.000 US$ EUR ≈ 335.000 €
Булдожер
Евро Euro 3
Година 2020 Километража 7535 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
194.708,14 US$ EUR ≈ 181.200 €
Булдожер
Година 2009 Километража 8626 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
416.675,43 US$ EUR ≈ 387.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
288.168,05 US$ EUR ≈ 268.200 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 1694 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
32.905,68 US$ EUR ≈ 30.620 €
Мини натоварувач
Година 2014 Километража 4000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
30.179,76 US$ EUR ≈ 28.090 €
Мини натоварувач
Година 2009 Километража 4200 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
90.539,29 US$ EUR ≈ 84.260 €
Грејдер
Година 2011 Километража 12000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
70.094,93 US$ EUR ≈ 65.230 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 17000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар CATERPILLAR 320GC
1
Контактирајте го продавачот
171.343,17 US$ EUR ≈ 159.500 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
грејдер CATERPILLAR 140K
1
Контактирајте го продавачот
110.010,10 US$ EUR ≈ 102.400 €
Грејдер
Година 2010 Километража 13800 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
95.406,99 US$ EUR ≈ 88.790 €
Булдожер
Година 2012 Километража 6000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала CATERPILLAR 938K натоварувач со тркала CATERPILLAR 938K
2
Контактирајте го продавачот
125.586,75 US$ EUR ≈ 116.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 10000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
грејдер CATERPILLAR 120H
1
Контактирајте го продавачот
64.253,69 US$ EUR ≈ 59.800 €
Грејдер
Година 2008 Километража 13000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар CATERPILLAR 320D2L багер гасеничар CATERPILLAR 320D2L багер гасеничар CATERPILLAR 320D2L
3
Контактирајте го продавачот
89.565,75 US$ EUR ≈ 83.360 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 10500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
65.811,35 US$ EUR ≈ 61.250 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 11500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
262.855,99 US$ EUR ≈ 244.600 €
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 1900 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
58.412,44 US$ EUR ≈ 54.360 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 14700 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
68.147,85 US$ EUR ≈ 63.420 €
Грејдер
Година 2008 Километража 10265 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
126.560,29 US$ EUR ≈ 117.800 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 15000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
107.089,48 US$ EUR ≈ 99.660 €
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 25000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се