Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Белорусија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини CATERPILLAR од Белорусија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер-натоварувач CATERPILLAR 434F2 багер-натоварувач CATERPILLAR 434F2
2
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 87.950 €
Багер-натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 19.540 €
Булдожер
Година 2008 Километража 8900 м/ч Сила
Белорусија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 87.950 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2019 Километража 1504 м/ч Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
205.000 US$ EUR ≈ 200.300 €
Булдожер
Година 2018 Километража 6590 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 66.450 €
Булдожер
Година 2006 Километража 12000 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
78.800 €
Багер-натоварувач
Година 12/2018 Километража 6229 м/ч Сила
Белорусија, Брест
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 86.970 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 7500 м/ч Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 53.750 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 112.400 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 3100 м/ч Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
81.000 US$ EUR ≈ 79.160 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минск
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се