Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR - Алжир

Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини CATERPILLAR - Алжир: 87 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 28.850 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 07/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 30.910 €
Валјак за асфалт
Година 06/2014 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 28.850 €
Валјак за асфалт
Година 09/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
35.500 US$ EUR ≈ 36.580 €
Валјак за асфалт
Година 08/2016 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
49.500 US$ EUR ≈ 51.000 €
Валјак за асфалт
Година 07/2016 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 21.640 €
Валјак за асфалт
Година 09/2014 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
валјак за асфалт CATERPILLAR CB15 валјак за асфалт CATERPILLAR CB15
2
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 26.790 €
Валјак за асфалт
Година 04/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 18.550 €
Валјак за асфалт
Година 07/2014 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 15.450 €
Валјак за асфалт
Година 04/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 32.970 €
Грејдер
Евро Euro 3
Година 05/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
грејдер CATERPILLAR 140H грејдер CATERPILLAR 140H грејдер CATERPILLAR 140H
3
Контактирајте го продавачот
34.500 US$ EUR ≈ 35.550 €
Грејдер
Евро Euro 3
Година 07/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
44.000 US$ EUR ≈ 45.330 €
Грејдер
Евро Euro 3
Година 07/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
44.000 US$ EUR ≈ 45.330 €
Грејдер
Евро Euro 3
Година 08/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 15.450 €
Багер гасеничар
Година 10/2013 Километража 300 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 16.480 €
Багер гасеничар
Година 04/2012 Километража 300 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се