Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR

Резултати од пребарување: 9155 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9155 огласа: Градежни машини CATERPILLAR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
56.700 € PLN 255.000 PLN
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 10995 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Hurtownia Olejów i Paliw Olkop Gabriel Kropkowski
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2018 Километража 2732 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Mayrhofer Baumaschinen
4 години на Machineryline
товарач гасеничар CATERPILLAR 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
29.990 € PLN 134.900 PLN
Мини багер
Година 2016 Километража 2280 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
29.990 € PLN 134.900 PLN
Мини багер
Година 2016 Километража 2280 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 20000 м/ч Сила
Турција, Yenimahalle / Ankara
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.940 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2020 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
машина за дупчење CATERPILLAR R518 машина за дупчење CATERPILLAR R518
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1998-01-01 Километража 9775 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2002 Километража 9400 м/ч Сила
Италија, Caorso
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Евро Euro 4 Дофат на стрела 10.5 м
Година 2008 Километража 17000 м/ч Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 10650 м/ч Сила
Холандија, Winkel
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 16000 м/ч Сила
Холандија, Winkel
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 4255 м/ч Сила
Холандија, Oude Tonge, Zuid-Holland
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 13240 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 20200 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 14000 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 14373 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 9367 м/ч Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2019 Километража 5907 м/ч Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
68.700 € PLN 309.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 10500 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
130.100 € PLN 585.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5800 м/ч Сила
Полска, Chojnów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 3328 м/ч Сила
Полска, Kalinówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4500 м/ч Сила
Австрија, Fischamend
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 1498 м/ч Сила
Австрија, Fischamend
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 9818 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9155 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се