Филтри -

Градежни машини CASE од Украина

Резултати од пребарување: 155 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CASE од Украина: 155 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
84.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 97 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
69.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 96 кс
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила 110 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
170.834 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2019 Километража 5 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
69.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
95.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
84.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Носивост 3687 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 97 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
50.500 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 840 кг Брзина 12.7 км/ч
Година Километража Сила 60 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7778 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
64.500 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 1360 кг
Година Километража Сила 90 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
142.750 US$ EUR ≈ 125.900 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
205.000 US$ EUR ≈ 180.800 €
Булдожер
Година 2019 Километража Сила 156 кс
Украина, Київ
нови багер-натоварувач CASE 695ST нови багер-натоварувач CASE 695ST нови багер-натоварувач CASE 695ST
3
Контактирајте го продавачот
79.583 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 3572 кг
Година 2021 Километража Сила 110 кс
Украина, Київ
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 155 огласа
Прикажи
Претплати се