Филтри -

Градежни машини CASE од Романија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини CASE од Романија: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Булдожер
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 5455 м/ч Сила 175 кс
Романија, Popești-Leordeni
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 07/2006 Километража Сила
Романија, Zalău
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Година 2018 Километража Сила 52 кс
Романија, Horia
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2019 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2007 Километража 9300 м/ч Сила
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 5500 м/ч Сила 145 kW
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Багер на тркала
Година 1994 Километража Сила 86 kW
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 1997 Километража 2200 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Тренчер
Година 1997 Километража 2200 м/ч Сила
Романија, Bihor
валјак со гуми CASE 602B валјак со гуми CASE 602B валјак со гуми CASE 602B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Seini
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Seini
багер гасеничар CASE CX210 All Parts за делови багер гасеничар CASE CX210 All Parts за делови багер гасеничар CASE CX210 All Parts за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2002 Километража Сила
Романија, Seini, Maramures
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се