Филтри -

Градежни машини CASE од Литванија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини CASE од Литванија: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Брзина 35 км/ч
Година 2016 Километража 3325 м/ч Сила 105 kW
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 06/2007 Километража 10400 м/ч Сила 71 kW
Литванија, Klausmyliai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 5500 м/ч Сила 188 кс
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 9000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 5200 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2012 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 3200 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 5200 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
50.800 € Без ДДВ
Компактор
Година 2021 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 6500 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 3280 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се