Филтри -

Градежни машини CASE од Кина

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CASE од Кина: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер-натоварувач CASE CASE 590 багер-натоварувач CASE CASE 590
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 19.360 €
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за хоризонтално дупчење CASE 6080 машина за хоризонтално дупчење CASE 6080 машина за хоризонтално дупчење CASE 6080
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2001 Километража Сила
Кина, Hefei
машина за хоризонтално дупчење CASE 6030 машина за хоризонтално дупчење CASE 6030
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража Сила
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 18.500 €
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 21.080 €
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
36.500 US$ EUR ≈ 31.400 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 25.810 €
Багер-натоварувач
Брзина 47.6 км/ч
Година 02/2014 Километража 15000 м/ч Сила 57 kW
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 27.530 €
Багер-натоварувач
Брзина 30.8 км/ч
Година 03/2016 Километража 8500 м/ч Сила 67 kW
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 3 кг
Година 2021 Километража Сила 75 kW
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
33.800 US$ EUR ≈ 29.080 €
Багер-натоварувач
Брзина 47.6 км/ч
Година 04/2011 Километража 3500 м/ч Сила 60 kW
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се