Филтри -

Градежни машини CASE од Италија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CASE од Италија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала CASE 721B натоварувач со тркала CASE 721B
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 12/1996 Километража 12300 м/ч Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 14252 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Италија, San Cipriano Picentino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2006 Километража 2984 м/ч Сила 30.4 kW
Италија, Avigliana (TO)
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Мини багер
Година 2015 Километража 1857 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 8600 м/ч Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 2654 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Мини натоварувач
Висина на подигање 3.3 м Брзина 18 км/ч
Година 2016 Километража 2581 м/ч Сила 75 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Мини натоварувач
Година 2000 Километража 2944 м/ч Сила 37 kW
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража 10 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 5798 м/ч Сила
Италија, Roma
багер на тркала CASE WX145 багер на тркала CASE WX145 багер на тркала CASE WX145
3
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Багер на тркала
Година 2006 Километража 2805 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража 10000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража 6 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 5720 м/ч Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се