Филтри -

Градежни машини CASE - Бразил

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CASE - Бразил: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала CASE 821E натоварувач со тркала CASE 821E натоварувач со тркала CASE 821E
3
Контактирајте го продавачот
67.993,76 US$ EUR ≈ 58.430 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 11000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала CASE W20E
1
Контактирајте го продавачот
34.615,01 US$ EUR ≈ 29.750 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер-натоварувач CASE 580N багер-натоварувач CASE 580N
2
Контактирајте го продавачот
56.161,08 US$ EUR ≈ 48.260 €
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража 5800 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
65.697,87 US$ EUR ≈ 56.460 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 9000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
18.970 € BRL 125.000 R$
Багер гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Бразил, Belo Horizonte
Контактирајте го продавачот
10.620 € BRL 70.000 R$
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Бразил, Belo Horizonte
мини натоварувач CASE 420 мини натоварувач CASE 420 мини натоварувач CASE 420
3
Контактирајте го продавачот
7.588 € BRL 50.000 R$
Мини натоварувач
Година 2010 Километража Сила
Бразил, Belo Horizonte
Контактирајте го продавачот
25.800 € BRL 170.000 R$
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража Сила
Бразил, Belo Horizonte
Контактирајте го продавачот
31.870 € BRL 210.000 R$
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража Сила
Бразил, Belo Horizonte
Контактирајте го продавачот
2.276 € BRL 15.000 R$
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Бразил, Goiânia
Контактирајте го продавачот
13.660 € BRL 90.000 R$
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража Сила
Бразил, Belo Horizonte
Контактирајте го продавачот
68.170,37 US$ EUR ≈ 58.580 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 8000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала CASE W20E
1
Контактирајте го продавачот
85.831,09 US$ EUR ≈ 73.760 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
63.401,98 US$ EUR ≈ 54.480 €
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 5350 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
41.502,69 US$ EUR ≈ 35.660 €
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража 6780 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се