Филтри -

Градежни машини CASE

Резултати од пребарување: 742 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CASE: 742 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2020 Километража 2150 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5
Година Километража 6000 м/ч Сила
Турција, ISTANBUL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2008 Километража 10922 м/ч Сила 114 кс
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година Километража 5800 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
натоварувач со тркала CASE 821E натоварувач со тркала CASE 821E натоварувач со тркала CASE 821E
3
Контактирајте го продавачот
67.993,76 US$ EUR ≈ 58.430 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 11000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 1135 кг Брзина 11.3 км/ч
Година 2021 Километража Сила 82 кс
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
121.200 € PLN 558.000 PLN
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 4634 м/ч Сила 320 кс
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004-01-01 Километража 11987 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2020 Километража 1530 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2020 Километража 240 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2016 Километража 4267 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
46.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
багер гасеничар CASE CX180B
1
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 17500 м/ч Сила
Франција, Rennes
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1998 Километража 7637 м/ч Сила
Франција, CHANDAI
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 742 огласа
Прикажи
Претплати се