Филтри -

Градежни машини CASAGRANDE од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини CASAGRANDE од Турција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
415.000 €
Машина за дупчење
Година 02/2018 Километража 1600 м/ч Сила 194 kW
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2014 Километража 4839 м/ч Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
223.565 US$ EUR ≈ 209.700 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2001 Километража Сила
Турција, Istanbul
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Евро Euro 3
Година 08/2017 Километража 2300 м/ч Сила 103 kW
Турција, Istanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2018 Километража 1650 м/ч Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се